Paslaugos

Transporto ir logistikos paslaugos

TWB Logistics pervežimo paslaugos prasideda pasikraunant siuntėjo krovinį jo nurodytoje vietoje ir baigiasi pristatant jį į paskirties vietą saugiai ir laiku. Mes užtikriname nenutrūkstančią, sklandžią logistikos procesų grandinę.

Krovinių gabenimo paslaugos teikiamos visoje Europoje, Rusijoje, Artimuosiuose Rytuose ir Lietuvoje. 

Gabenami tiek pilni kroviniai, tiek daugiau vykdytojo patirties reikalaujantys daliniai kroviniai.

Sandėliavimas

Sandėliavimo paslaugos yra ypač aktualios tais atvejais, kai užsienio šalyje krovos darbai turi vykti iš anksto griežtai suderintu laiku, o pats krovinio pristatymas – gerokai vėliau nei kad krovinys įprastu būdu gali pasiekti pristatymo vietą. Tai būtina logistikos grandis esant dideliems krovinio gabenimo atstumams arba tais atvejais, kai krovinys turi būti surinktas, konsoliduotas iš skirtingų tiekėjų ir nugabentas vienam galutiniam gavėjui. Toks sprendimas maksimaliai sutrumpina krovinio gabenimo laiką ir optimizuoja kaštus.

Muitinės tarpininkas

Profesionalus muitinės tarpininkas yra svarbiausias sklandžios muitinės procedūrų eigos specialistas, todėl jį reikia rinktis atsakingai.

Muitinės procedūros nėra tokios paprastos kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Joms atlikti reikalingas muitinės tarpininkas, kuris išmano sudėtingas muitinės procedūras. Muitinės tarpininkas sutvarkys visus muitinės formalumus. Jis yra itin svarbi figūra, norint išvengti procedūrų sudėtingumo ar net finansinių nuostolių.

3pl logistika

3PL paslaugos – tai trečiosios šalies logistikos paslaugos, padedančios išvengti papildomų kaštų.

3PL logistika arba kompleksinė/kontraktinė logistika. Tai trečiųjų šalių logistika, kuomet naudojamasi trečiųjų šalių paslaugomis ir sandėliavimo bei distribucijos darbai perduodami profesionaliems partneriams. Šias paslaugas TWB Logistics profesionali ir ilgametę patirtį sukaupusi komanda atliks patikimai, saugiai ir laiku, o svarbiausia – parinks jūsų įmonei individualų, optimalų ir kaštus tausojantį sprendimą.

MANE DOMINA! PASKAMBINKITE MAN.

Ar norėtumėte pasikalbėti su vienu iš mūsų specialistų telefonu? Tiesiog pateikite savo duomenis ir mes netrukus susisieksime. Jei pageidaujate, taip pat galite parašyti mums el. laišką. Spauskite ČIA.

    Norėčiau daugiau sužinoti apie:

    TURITE KLAUSIMŲ? PARAŠYKITE MUMS

    Mūsų specialistai atsakys į visus jums kylančius klausimus greitai ir kokybiškai! Susisiekite dabar.

      Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką SUTINKU arba tiesiog naršyti toliau.