Sandėliavimas

Tinkamai suteiktos krovinių sandėliavimo paslaugos jums padeda sutaupyti! 

Sandėliavimo paslaugos yra ypač aktualios tais atvejais, kai užsienio šalyje krovos darbai turi vykti iš anksto griežtai suderintu laiku, o pats krovinio pristatymas – gerokai vėliau nei kad krovinys įprastu būdu gali pasiekti pristatymo vietą. Tai būtina logistikos grandis esant dideliems krovinio gabenimo atstumams arba tais atvejais, kai krovinys turi būti surinktas, konsoliduotas iš skirtingų tiekėjų ir nugabentas vienam galutiniam gavėjui. Toks sprendimas maksimaliai sutrumpina krovinio gabenimo laiką ir optimizuoja kaštus.

TWB Logistics sandėliai yra modernūs, o juose gali būti laikomi visų tipų kroviniai. Šiuolaikiška stelažų sistema leidžia tinkamai išdėstyti krovinius, o patikima sandėlio apskaita stebėti krovinio judėjimą ir likučius.

Sandėliuojamų krovinių saugumą užtikrina moderni nuolatinė vaizdo stebėjimo sistema ir 24/7 budintys aukštos kvalifikacijos apsaugos darbuotojai.

TWB Logistics teikiamos sandėliavimo paslaugos:

TWB Logistics sandėliai Vilniuje yra dviejų tipų:

1. A klasės sandėliai. Juose gali būti talpinami tie kroviniai, kurie nėra jautrūs aplinkos temperatūrai;
2. Šildomi
muitinės sandėliai. Šiuose sandėliuose laikomi temperatūrai jautrūs kroviniai iš užsienio šalių, akcizinės prekės. Šie sandėliai steigiami pagal tam tikras muitinės taisykles, remiantis patalpos veiklos ir jos priežiūros, prekių laikymo, sandėliavimo procedūrų, prekių apskaitos rengimo, tvarkymo, išgabenimo ir procedūros užbaigimo reikalavimų.

Taip pat yra galimybė jūsų krovinį, jei jis atsparus lauko temperatūrai ar yra nestandartinių išmatavimų, sandėliuoti saugomoje lauko teritorijoje.

Modernūs sandėliai, krovos sistema, patikima apskaita, profesionalus personalas ir užtikrintas sandėliuojamo krovinio saugumas yra įrankiai, kuriuos tinkamai naudodami savo klientams suteikiame aukščiausios kokybės individualizuotas paslaugas.

TURITE KLAUSIMŲ? PARAŠYKITE MUMS

Mūsų specialistai atsakys į visus jums kylančius klausimus greitai ir kokybiškai! Susisiekite dabar.

    Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką SUTINKU arba tiesiog naršyti toliau.