Apie įmonę

Logistika yra tai, ką mes išmanome geriausiai!

Transporto logistikos įmonė TWB Logistics – tai visos krovinių gabenimo paslaugos ir sandėliavimo paslaugos iš vienų rankų. Esame inovatyvi logistikos įmonė; suprantame, kad kiekvienas klientas yra išskirtinis ir jam turi būti taikomi individualūs krovinių gabenimo sprendimai. Atestuota, profesionali ir ilgametę patirtį sukaupusi TWB Logistics komanda išgirs jūsų poreikius ir pasiūlys jums tinkantį unikalų, optimalų logistikos paslaugų kompleksą.

Pagrindinė mūsų darbo kryptis yra tarptautiniai krovinių pervežimai: mažų ar didelių siuntų gabenimas, įvairių kategorijų prekių, stambių, kartais nestandartinių išmatavimų negabaritinių krovinių pervežimas ar net pavojingų krovinių transportavimas, ADR kroviniai. Kartu teikiame ir sandėliavimo paslaugas moderniuose, inovatyviuose, A+ energinio naudingumo sandėliuose, suprojektuotuose atsižvelgiant į klientų poreikius. Mūsų siūlomi A klasės ir muitinės šildomi sandėliai Vilniuje yra ypač patogiai privažiuojamoje vietoje, nuolat saugomoje teritorijoje, o esant reikalui į juos pateksite 24/7. Sandėliuose esanti moderni stelažų sistema užtikrina tinkamas krovinio sandėliavimo sąlygas, o profesionali apskaitos sistema informuoja apie jo judėjimą ir likučius. Sandėliai įrengti pagal aukščiausius reikalavimus, naudojant energiją tausojančias medžiagas, inovatyvius inžinerinius sprendimus, kurie užtikrina aukščiausią paslaugos kokybę ir mažiausius kaštus.

TWB Logistics taip pat teikia tokias paslaugas kaip muitinės tarpininkas, fiskalinis agentas, 3PL logistikos darbai.

Visas šias paslaugas atliekame aukščiausiu lygiu, kadangi į savo darbą žiūrime ypač atsakingai. Mūsų tikslas – greičiausi, efektyviausi, užtikrinti ir ekonomiški sprendimai mūsų klientams. Esame patikimas logistikos partneris, nes mums rūpi tai, ko reikia jums.

 

Tarptautinis krovinių gabenimas bei kompleksinės transportavimo paslaugos reikalauja žinių ir patirties, tad  galite būti ramūs, nes tiek jūsų daliniai kroviniai, tiek ir standartiniai sukomplektuoti pilni kroviniai su TWB Logistics profesionalų komanda, patikimais partneriais ir turimais resursais bus pakrauti, nugabenti ir iškrauti saugiai bei laiku. Mes pasirūpinsime kiekviena jūsų krovinio logistikos grandinės dalimi.

TWB Logistics teikiamos krovinių pervežimo paslaugos visoje Europoje, Rusijoje, Artimuosiuose Rytuose ir Lietuvoje.

Pervežimai Lietuvoje ar krovinių gabenimas Baltijos šalyse dažniausiai būna ne toks jau ir sudėtingas procesas, tačiau tarptautinis krovinių gabenimas, ypač kai į tai įtrauktos ne Europos Sąjungos šalys, reikalauja išsamaus procesų, atitinkamų šalių įstatymų ir specifinių reikalavimų išmanymo.

Tarptautinių krovinių pervežimas tai ne tik prie sandėlio stovintis krovininis transportas ir krovinio gabenimo važtaraštis vairuotojo rankoje. Kiekvienoje šalyje galioja savitos krovinių vežimo taisyklės, o  sklandžiam ir efektyviam „nuo durų iki durų“ procesui užtikrinti dažnai reikalingos kombinuotos transporto paslaugos:

  • krovinių vežimas žeme;
  • sandėliavimo paslaugos,
  • krovinių draudimas, o atskirais atvejais ir papildomas krovinių draudimas;
  • fiskalinio agento paslauga;
  • muitinės tarpininko atstovas, kuris užtikrins, kad sudėtingos muitinės procedūros praeitų sklandžiai;
  • krovinių gabenimas jūra;
  • krovinių gabenimas oro transportu;
  • krovinių gabenimas geležinkeliu.

Logistika tai – sudėtingas ir daug jėgų bei laiko reikalaujantis procesas, todėl jį geriausiai patikėti profesionalams. TWB Logistics dirbantys ilgametę patirtį sukaupę darbuotojai yra puikūs savo srities specialistai, tad iššūkius, susijusius su transporto logistika, be baimės palikite jiems. Garantuojame, su mumis ir jūsų didelis krovinys, ir maža siunta bus nugabenti jums tinkamiausiu, efektyviausiu būdu.