3pl logistika

3PL paslaugos – tai trečiosios šalies logistikos paslaugos, padedančios išvengti papildomų kaštų.

3PL logistika arba kompleksinė/kontraktinė logistika. Tai trečiųjų šalių logistika, kuomet naudojamasi trečiųjų šalių paslaugomis ir sandėliavimo bei distribucijos darbai perduodami profesionaliems partneriams. Šias paslaugas TWB Logistics profesionali ir ilgametę patirtį sukaupusi komanda atliks patikimai, saugiai ir laiku, o svarbiausia – parinks jūsų įmonei individualų, optimalų ir kaštus tausojantį sprendimą. 

Kuo naudinga 3PL logistika?

Ji ypač naudinga tuomet, kai samdančioji įmonė neturi savo logistikos skyriaus ar patyrusių srities specialistų. Tokiais atvejais geriau neimprovizuoti: neturint reikiamų žinių ir priemonių, transportavimo kaštai išaugs iki kosminių dydžių ir procesas atrodys neįgyvendinamas.

3PL logistikos paslaugų tiekėjai savo klientams atlieka daugelį logistikos funkcijų:

Mes atsakingai žiūrime į kiekvieną logistikos grandinės etapą, taikome profesionalius, individualius sprendimus savo klientams, esame lankstūs, o ilgametę patirtį turinti mūsų specialistų komanda pasirūpins, kad jums nebereikėtų rūpintis.

TURITE KLAUSIMŲ? PARAŠYKITE MUMS

Mūsų specialistai atsakys į visus jums kylančius klausimus greitai ir kokybiškai! Susisiekite dabar.

    Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką SUTINKU arba tiesiog naršyti toliau.