Transportas ir logistika

TWB Logistics pervežimo paslaugos prasideda pasikraunant siuntėjo krovinį jo nurodytoje vietoje ir baigiasi pristatant jį į paskirties vietą saugiai ir laiku. Mes užtikriname nenutrūkstančią, sklandžią logistikos procesų grandinę.

Krovinių gabenimo paslaugos teikiamos visoje Europoje, Rusijoje, Artimuosiuose Rytuose ir Lietuvoje. 

Gabenami tiek pilni kroviniai, tiek daugiau vykdytojo patirties reikalaujantys daliniai kroviniai.

Daliniai kroviniai neužima visos transporto priemonės, todėl jie yra kombinuojami kartu su kitais daliniais kroviniais. Dažniausiai jie yra pakraunami skirtingose vietose ir pristatomi klientui be papildomų perkrovimo darbų – nuo durų iki durų. Ši paslauga reikalauja didelės patirties ir patikimo partnerių tinklo. TWB Logistics sukaupta patirtis ir turimas platus patikimų partnerių tinklas užtikrins šios paslaugos kokybišką, sklandų ir saugų išpildymą.

Pilni kroviniai pervežami ir be perkrovos, pagal susitarimą ir kliento poreikius.

Krovinių transportavimas vykdomas šiais būdais:

Populiariausias krovinių transportavimo būdas yra krovinių gabenimas sausumos keliais. Tai patikimas, greitas, ekonomiškas, lengvai kontroliuojamas, sekamas 24/7 ir puikaus kainos bei kokybės santykio būdas.

TWB Logistics specialistai jums pasiūlys tinkamiausią variantą, parinks optimaliausią ir ekonomiškiausią maršrutą.

Populiariausias kombinuotas krovinių transportavimas vykdomas šiais būdais:

TWB Logistics transportavimo paslaugos apima standartinių ir nestandartinių, jautrių temperatūrai ar negabaritinių krovinių gabenimą. Gabename įvairaus dydžio siuntas, maisto produktus, gėrimus, baldus, buitinę techniką, plastiko ir metalo gaminius, padangas, vaistus ir maisto papildus, kosmetikos priemones, pavojingus ir kitus krovinius.

Vietiniai ir tarptautiniai pervežimai sausumos keliais vykdomi šiomis autotransporto priemonėmis:

Esant brangiam kroviniui ir pageidaujant klientui, siūlomas papildomas krovinio draudimas. TWB Logistics specialistai sutvarkys visus reikalingus dokumentus, susijusius su papildomo krovinio draudimo paslauga. 

Taip pat esant pageidavimui siūlomas ir nuolatinis bei patikimas krovinio sekimas GPS priemonėmis. Tokiu atveju 24 val. per parą galėsite stebėti savo krovinio judėjimą.

TURITE KLAUSIMŲ? PARAŠYKITE MUMS

Mūsų specialistai atsakys į visus jums kylančius klausimus greitai ir kokybiškai! Susisiekite dabar.

    Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką SUTINKU arba tiesiog naršyti toliau.